Halı Saha Brandası

Home Halı Saha Brandası

Halı Saha Brandası

Branda ürünleri günümüzde birçok farklı şekilde tasarım yapısına sahip olarak üretilebilen oldukça işlevsel niteliğe sahip ürünlerdir. Tasarım ve dizaynına bağlı biçimde bu ürünlere pek çok değişik alanda yer verilebilmektedir.

Halı sahalar bunlardan biridir. Çünkü spor aktivitesinin en iyi şekilde yapılmasının sağlanması adına halı saha alanlarında etrafı çevreleyecek şekilde bu ürünler etkin olarak kullanılabilmektedir. Firmamız bünyesinde en kaliteli niteliklerde üretilmiş olan halı saha çadırı ürünlerine yer verilmektedir.

Halı Saha Brandasının Kullanım Alanları

Halı saha brandası, futbol maçlarının oynandığı halı saha alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Genel olarak halı sahalar açık bir yapıda olabildikleri için bazen çevresel hava koşullarından etkilenebilmektedir.

Bu durum haliyle spor etkinliklerinin gerçekleşmesi noktasında insanlara birtakım zorluklar yaşatabilmektedir. Fakat ilgili halı saha alanına uygun şekilde tasarlanmış halı saha brandası ürünleriyle bu hava olaylarının olumsuz etkilerinden kurtulabilme şansları elde edilmektedir.

Halı saha brandası ürünlerinin bir diğer güzel özelliği ise ortama aynı zamanda çok soğuk hava girişini önemi bir ölçüde engellemesidir. Ortamdaki ısıyı belirli bir ölçüde dengede tutmaya yardımcı olması açısından da halı saha brandalarından spor etkinlikleri doğrultusunda çok iyi yararlar elde edilebilmektedir.

Diğer taraftan ise sıcaklara karşı da bir koruma özelliğine sahip olmasıdır. Sıcak havaların bunaltıcı etkisine karşı bu brandalar halı saha alanlarında ferah ve serin bir ortam oluşturulmasına da katkılar sunabilmektedir.

Halı Saha Brandası Modelleri

Halı saha branda ürünleri arasında oldukça farklı türde ve tarzda birçok seçenek olduğunu daima görebilmek mümkündür. Çünkü üretim aşamasında bu ürünler kapsamında da olabildiğince çeşitlilik geniş tutulmaya çalışılmaktadır.

Birbirinden farklı renk bileşenleri ve kombinasyonuyla en kaliteli malzemelerden üretilmiş halı saha brandası ürünleri temin edilebilmektedir. Firmamız bu konudaki beklentilerin karşılanması adına çok iyi tarzda üretim yapısına sahip ürünlere bünyesinde yer vermektedir.

Çadır branda fiyatları konusunda en makul olanaklarla bu ürünlere sahip olmak isterseniz firmamızdan gerekli desteği istediğiniz her zaman alabilirsiniz. Mavi, kırmızı, sarı, yeşil, beyaz gibi renk tonlarıyla tasarlanmış birçok farklı ürünü bizlerden temin edebilirsiniz.

Halı Saha Brandası Fiyatları

Halı sahalar genel anlamda büyüklüklerine göre bir farklılığa sahip olabilmekteler. Bu durum branda halı saha fiyatları konusunda birtakım belirleyici unsurları ortaya çıkaran temel faktörlerden biridir. Fiyatlar genel olarak ne ölçüde branda ürüne gereksinim olduğuna bağlı şekilde değişir.

Yine bu noktada malzeme kalitesi ve ürünün dayanıklılık yapısı da fiyatları belirleyici bir unsur olabilmektedir. Firmamızda genel olarak bu ürünler en iyi kaliteyle ve indirimli fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Halı Saha Brandası Montajı Nasıl Yapılır?

Halı saha brandası montajında bu alanda yer alan direklerin temel uzunlukları referans alarak hareket edilir. Direklerin bağlantı yerlerinde çadır ürünü gerekli şekilde uygun malzemeler aracılığıyla tutturularak bunun sabitleşmesi sağlanır. Eğer montajda ek parçalar gerekiyorsa bunlar da işleme dahil edilir ve montaj süreci tamamlanır.

Hızlı İletişim

    Yardıma mı ihtiyacınız var?

    Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

    info@desabranda.com
    0(212) 520 1621

    0 (536) 9737856 Dokun Ara