Körüklü Tente

Home Körüklü Tente

Körüklü Tente

Tente ürünleri, dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve uzun yıllar hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir. Firmamız, tüm tente modellerinde üretim yaparak, müşterilerimizin tente ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Körüklü tente, açılır kapanır mekanizmaya sahiptir ve manuel ya da otomatik açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Körüklü tente metre fiyatları kumaş türüne, kullanılacak metal parçaların özelliklerine göre belirleniyor. Firmamız, fiyat tekliflerini, metre üzerinden vermekte ve tente yapılacak olan yerin ölçüsüne göre toplam fiyat değişecektir. Körüklü tentelerimiz ile dış mekanlarınızı istediğiniz zaman kapalı alana dönüştürebilirsiniz. Dayanıklı malzeme kullanıldığı için rüzgardan etkilenmeyecek, güneş ışığına ve yağmur suyuna karşı tam koruma sağlayacaktır.

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente malzemeleri sistemin kurulumunda kullanılan tüm ekipmanlardan oluşmaktadır. Bu ekipmanlar, tente ölçüsüne ve modeline göre değişiklik gösterebilecektir.

Tente malzemeleri kategorileri şunlardır;

 • PVC ya da kumaş çeşitleri
 • Mafsallı tente malzemeleri
 • Tente motorları
 • Tente kolları
 • Tente profil malzemeleri

Müşterilerimizden gelen körüklü tente taleplerinde, kullanılacak malzeme türlerini, müşterilerimiz ile birlikte seçiyoruz. Bu sayede, müşteri beklentisine en iyi cevabı verecek ürünün üretimini yapıyor ve montajısın sağlıyoruz. Körüklü tente özellikleri, ortamın yapısın göre dekoratif olarak özel belirlenebilmektedir. Kapalı ortamların, mevsimsel dış etkenlere karşı korunabilmesi için su geçirmez, farklı renk seçeneklerinden oluşan kumaşlar, paslanmaz metal ürünleri kullanılarak körüklü tenteler üretilmektedir.

Körüklü Tente Modelleri

Dış mekanlarda, teras ve bahçe gibi alanlarda, kapalı alanlar oluşturabilmek körüklü tente modelleri arasından seçimler yapılmaktadır. İnsanların, yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmek, her mevsim şartlarında kullanabilmesi için körüklü tente seçeneklerini sunuyoruz. Tente ürünlerimiz güvenilirdir ve otomatik motor sistemleri sayesinde, kumanda ile istenildiği zaman açılıp kapatılabilecektir. Körüklü tenteler sayesinde, küçük aralıklardan bile güneş ışığının girmesi önleniyor. Körüklü tenteler, mafsallı tente çeşitleridir ve açılış metre ölçülerine göre model çeşitleri oluşturuluyor. Tente modellerimizi, pencere, balkon, teras, bahçe durumlarına göre manuel ya da motorlu olarak hazırlanmaktadır.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları kullanılan malzeme türlerine ve kur fiyatlarına göre sürekli değişiklik göstermektedir. Firmamız, tente fiyatları hakkında, web sitesi üzerinden bilgilendirme yapmaktadır. Körüklü tente imalatlarında, su ve hava geçirmeyen kumaşlar kullanılmakta ve bu kumaşlar %100 akrilik kumaşlardır. Elektrostatik fırın boya, alüminyum alaşımlı metal malzemeler, açma sistemleri, cephe açılma ölçüleri, fiyatları belirlemektedir. Kullanılan her malzemenin sahip olduğu özellik, fiyatları değiştiriyor. Tente üreticisi olarak, fiyat tekliflerimizi verirken, dayanıklı malzeme türleri üzerinden hesaplama yapıyoruz. Tente fiyatları, metre ölçülerine göre verilmektedir. Körüklü tenteler, ihtiyaç durumuna göre açma yapılabildiği için yarım açılma ya da tam açılma yapılarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ucuz tente ürünlerine sahip olmak isteyenler, firmamız ile iletişim kurarak, taleplerini iletebilecek ve en kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabileceklerdir. Körüklü tentelerimizi, bir hamle ile açıp kapatabileceksiniz.

Hızlı İletişim

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

  info@desabranda.com
  0(212) 520 1621

  0 (536) 9737856 Dokun Ara