Sabit Tente

Home Sabit Tente

Sabit Tente

Tente, güneş ışığı, yağmur suyu gibi dış etkenlere karşı kullanılan bir korumalık türüdür. Sabit tente, pencere kenarları, vitrin önleri, kapı üstlerinde görsel tasarım olarak kullanılan tente çeşitledir. İş yerinizin dış mekanlarını, kötü hava koşullarından, yağmurdan ve güneşten korumak için tente ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sabit tentelerimiz, dükkanlarınızı hava koşullarına karşı korurken aynı zamanda dış bölümlerinin daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Tüm müşterilerimize, iş yerlerinin mimarı yapılarına uygun tasarım çalışmaları yaparak tente üretimlerini gerçekleştiriyoruz.

Sabit Tente Fiyatları

Dükkanların vitrinlerinde bulunan ürünlere güneş ışığı zarar verebilecektir. Tente ürünleri ile bunu engelleyebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Sabit tente fiyatları tente iskelesi, tente boyutu, öne doğru açılım özelliği, saçak seçenekleri ve kullanılan kumaş özelliğine göre değişecektir. İhtiyacınız olan tente ürünleri ile ilgili fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Tente talebinde bulunan müşterilerimizi, iş yerinde tente kullanılacak yer için keşif ve ölçü alma işlemlerini yapıyor. Çevre yapısına, binanın mimari özelliğine göre tasarımlar oluşturarak, en iyi ve kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz.

Sabit Tente Modelleri

Sabit tente modelleri kullanılacak mekana, üretilen kumaş türüne göre değişmektedir. Tente modellerimiz, oval tenteler, düz tenteler, açılır kapanır tenteler gibi farklı modellere sahiptir. Sabit tenteler daha çok otel, cafe gibi mekan girişlerinde gölgelik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kullanım yerleri ise kapı ve salon girişleri, kapı üstleri, pencere üstleridir ve buralara göre model belirlemesi yapılmaktadır. Her kullanım yerine göre özel modeller geliştirilmekte ve en iyi fayda sağlanmaya çalışılmaktadır. İsteyen müşterilerimiz, kullanım yerlerine göre özel dekoratif model seçimleri yapabiliyorlar.

Tente modellerini oluştururken, daha estetik görüntü verebilmek için yuvarlak model hatlarını kullanıyoruz. Kullanım yerlerine görsellik katmasını sağlarken, ürünlerin ekonomik olarak sunulmasını sağlıyoruz. Firmamızı ziyaret edenler ya da sitemizi inceleyenler, yapmış olduğumuz çok sayıdaki çalışma örneklerini görebilecektir. Müşteri beklentilerine uygun modeller geliştiriyor, dış mekanlarda estetik görüntünün oluşması için profesyonel çalışmalar yapıyoruz.

Sabit Tente Sistemleri

Sabit tenteler, her mevsim kullanılabilecek, şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Sabit tente sistemleri kullanılacak dış mekanlardaki kapı ve pencere ölçülerine, yapılarına göre belirlenmektedir. Estetiklik oluşturularak tasarlanan tentelerde, genellikle sabit sistemler kullanılmaktadır. Müşteri beklentisine göre sistem tasarımları, fonksiyonel olarak yapılabilmektedir. Müşterilerimizin taleplerine göre kullanılacak tente sistemlerini belirliyor ve hemen imalatını yapıyoruz.

Sabit tentelerde kullandığımız sistemlerde, yüksek dayanıklılık özelliğine sahip alüminyum alaşımlı malzemeleri tercih ediyoruz. Boya ürünlerini, elektrostatik boya özelliğine sahip olan boyalardan seçiyoruz. Kumaş sistemlerinde ise su geçirmez ve hava koşullarına dayanıklı olmasına dikkat ediyoruz. Kullanmış olduğumuz, tente sistemleri 90 km/h hızında esen şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklı olacak şekilde hazırlanmakta ve müşterilerimize tüm renk seçeneklerini sunmaktayız.

Sabit Tente Özellikleri

İş yerlerinin, dış mekanlarında, hava şartlarının etkisini azaltmak için kullanılan sabit tentelerin özellikleri, kullanılan malzeme türüne ve modele göre değişebiliyor. Tente sabit olarak monte edilecekse, ona göre iskelet çerçeve malzeme özelliklerini belirliyoruz. Tente sistemlerinin teknik özellikleri, boyutu, kumaş çeşidi, saçak seçenekleri, öne açılım ölçüsü, iskelet çerçeve sistemi başlıları altında belirleniyor. Tente iskeletlerinde, tasarıma göre farklı geometrik şekillerden oluşan, paslanmaz çelik, bakır, pirinç, alüminyum gibi demir malzemeler kullanılmaktadır. Boyut ölçüleri en az 0.40 cm, en fazla kullanım yerine göre değişmektedir.

Öne açılım ölçüsü de yine dış mekan yapısına göre özel ayarlanmaktadır. Estetik görüntü oluşturabilmek için saçak seçeneği, dalgalı ya da düz saçak olarak belirlenebiliyor. Tente çalışmalarında kullanmış olduğumuz kumaş çeşitleri, mika, şeffaf mika, akrilik, polyester kumaşlardan oluşuyor. Coğrafi özellikleri, işlerinin bulunduğu konuma ve müşteri tercihlerine göre kumaş çeşitlerini özel olarak belirliyoruz. Tüm tente modellerimizi inceleyen müşterilerimiz, işyerlerinin, kapı ya da pencere üstü bölümlerinin ölçülerine göre seçim yapabiliyorlar. Her zaman en estetik görüntüyü oluştururken, kaliteli ürünlerin ortaya çıkartılmasına çalışıyoruz.

Hızlı İletişim

    Yardıma mı ihtiyacınız var?

    Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

    info@desabranda.com
    0(212) 520 1621

    0 (536) 9737856 Dokun Ara