Pergole Tente

Home Pergole Tente

Pergole Tente

İşyerlerinin, dış mekanlarında, gölgelik amacıyla kullanılan tente çeşitleri, yapılış şekillerine ve özelliklerine göre farklı isimlerle üretilmektedir. Firmamız, tente pergole modellerini, müşteri taleplerine göre özel ölçülerde üretiyor. Pergole sistemleri, açılır kapanır özelliği olan, dış alanlarda oturulan yerlerin üzerini kapatan, yağmur ve güneşten koruyan tente sistemleridir. Pergole tenteler sayesinde, gündüzleri kapatılarak istenilen gölgelik oluşturulabilirken, geceleri açarak açık hava alanı oluşturulabilmektedir. Üretimlerimizde, kullanım alanı genişliğine göre kullanılacak sistemleri belirliyor ve alanın yapısına göre açılıp kapanma özelliklerini de özel olarak belirliyoruz.

Pergole Tente Özellikleri

Tente siparişlerinde, kullanım yerinin yapısı, kullanım amacı, model seçimini belirlemektedir. Pergole tente sistemleri özel gergi sistemlerine sahiptir ve kolay açılıp kapanmayı sağlamaktadır. Günümüz şartlarına uygun olması için otomasyon sistemli raylı tenteler üretiyor ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Ürünlerimiz, açılıp kapanabildiği için açık alanlarda her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tente özelliklerini müşterilerimize gösterirken, kullanılacak malzeme türlerine göre özelliklerin değişebileceğini belirtiyoruz. Pergola tentelerde, elektrostatik boya kullanılmaktadır. Kullanışlı olması açısından, yüksek mukavemetlere dayanıklı alüminyum alaşımlar kullanılarak yapılmaktadır. Raylı sistemlere sahiptir ve istenildiği zaman tek bir yerden kumanda edilerek açılabilecek ya da kapanabilecektir. Gölgelik olarak kullanıldığı için su geçirmez özelliğine de sahiptir ve oturum alanlarını yağmur sularından da koruyacaktır. Kumaş desen ve renk seçimleri, coğrafi konumun özelliklerine ve müşteri tercihlerine göre seçiliyor.

Pergole Tente Modelleri

Pergole tente malzemeleri iskelet sistemleri, kumaş ürünleri, ray sistemleri ve bağlantı ekipmanlarından oluşmaktadır. Pergole tente modellerimiz ise tamamen kullanılacak olan yerin yapısına göre özel belirlenmektedir. Güneş ve yağmur suyundan koruma yaptığı gibi estetik özelliğede sahip olması gerekiyor. Bunun için iş yerinin mimari yapısına ve çevre görüntüsüne uygun tasarımlar, kumaş türleri ve renk seçenekleri kullanıyoruz. Tente modellerimiz, manuel kullanılan ya da motorlu tenteler olarak farklı özelliklerde üretilmektedir. Motorlu tentelerde, hareketi sağlayan piston sistemleri de kullanılmaktadır. Hava şartlarından etkilenmemesi ve uzun ömürlü olması için tüm tente malzemelerini kaliteli ürünlerden kullanıyoruz. Modellerimiz ise düz, desenli, yatay gibi farklı tasarımlarla oluşturulan modellerden oluşmaktadır.

Pergole Tente Fiyatları

Pergole tente fiyatları için bizimle iletişime geçen müşterilerimize, kullanılacak malzeme türüne ve tente ölçülerine göre fiyat veriyoruz. Tente yapımında kullanılacak olan, yay sistemleri, uzaktan kumandalı motor, kumaş türleri fiyatları etkileyen unsurlardır. Teras ya da bahçe alanlarındaki, demir ya da ahşap uzantılara monte edilebildiği için her yerde kullanışlı olmaktadır. Uygun fiyatlı pergole tente çeşitlerimiz, cafe, restoran, otel gibi işyerlerinde kullanılabilirken, evlerin ve villaların teras bölümlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamız, tüm müşterilerimizin kullanım yerlerine uygun model tasarımlarını hemen oluşturmakta ve tasarım üzerinden müşteri beklentilerine göre çalışmalar hemen yapılmaktadır. Fiyat seçeneklerimizi, ürün türüne göre belirlerken, uygun fiyat seçeneklerinden oluşmasına dikkat ediyoruz.

Hızlı İletişim

    Yardıma mı ihtiyacınız var?

    Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

    info@desabranda.com
    0(212) 520 1621

    0 (536) 9737856 Dokun Ara