Tente Tamiri

Home Tente Tamiri

Tente Tamiri

Tente ürünleri günümüzde birbirinden farklı alanlarda kullanılabilen ve oldukça iyi işlevsel özelliklere sahip ürünlerden biridir. Restoran veya kafelerin dış bölümleri gibi ya da özel yaşam alanlarındaki balkonlar gibi yerlerde genellikle bu ürünlerden çok iyi düzeylerde istifade edilir.

Oluşan birtakım olumsuz hava olaylarında ortamı bu etkenlerden koruma noktasında tente ürünleri etkin bir verimlilik sunar. Birbirinden farklı türde malzemelerde üretilebilen bu tenteler bu türden durumlarda gerekli mukavemeti gösterebilirler.

Ancak kendisine özgü bir çalışma mekanizması bulunan bu tenteler bazen birtakım teknik arıza durumlarını ortaya çıkarabilmektedir. Açılıp kapanma bölümlerinde çeşitli türden sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durumda uygun şekilde onu tamir ederek onarmak gereklidir. Firmamız tente tamir işlemleri konusunda profesyonel destekler sunabilmektedir.

Tente Tamiri ve Hizmetleri

Tente ürünlerinde ortaya çıkan sorunlar duruma göre birtakım farklılıklar arz edebilmektedir. Bu noktada yapılması gereken daima sorunun niteliğine uygun şekilde hareket etmek ve bunu o çerçevede çözmektir. Firmamız her türde oluşan sorun kapsamında gerekenleri özveriyle yerine getirebilmektedir.

 • Körüklü tentelerin tamiri
 • Mafsallı tentelerin tamiri
 • Tente ray ve kol sistemlerinin tamirleri
 • Pergola tente triger arızası tamiri
 • Pergola tente motor arızası tamiri
 • Fitil tamiri ve değişimi işlemleri

Firmamız bünyesinde yer alan deneyimli personellerimizle bizler bu türden birtakım tente sistemleri ve arızalarına yönelik tamir işlemlerini başarılı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Triger Arızası Tente Tamiri

Tente ürünlerinde sıklıkla karşılaşan arıza türlerinden biri olarak triger arızasında tentelerin kayış kısımlarında birtakım kopmalar meydana gelir. Bu durum katlanır sistemlerde tentenin verimli bir şekilde çalışmasını önemli bir ölçüde engeller.

Bundan dolayı en kısa sürelerde duruma müdahale etmek ve ilgili onarımı gerçekleştirmek gereklidir. Firmamız uzmanlarınca bu yöndeki işlemler oldukça başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Tentelerde Motor Tamiri

Tente ürünlerinin işlevsel bir şekilde çalışmasını sağlayan mekanizmadaki motor kısımlarında da birtakım arızaları meydana gelebilmektedir. Buna herhangi bir sıkışma veya motordaki bazı hasarlar sebep olabilmektedir.

Bu noktada duruma göre hareket ederek motorun değiştirilmesi ya da ilgili noktada meydana gelen sıkışmanın düzeltilmesi gereklidir. Firmamız uzmanları ihtiyaç olan müdahaleyi başarılı bir şekilde yaparak tentelerin yine fonksiyonel bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilmektedir. Bu konuda bizlerden gerekli destekleri alabilirsiniz.

Firmamızla İletişim

Çeşitli türden tente arızası durumlarında firmamızla iletişime geçebilmek için ilgili telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. 7/24 hizmetlerini en aktif şekilde sunabilen firmamız tente ray ve kol ayarları, motor değişimleri ve tente bakım işlemleri gibi konularda müşterilerine yardımcı olabilmektedir.

Hızlı İletişim

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

  info@desabranda.com
  0(212) 520 1621

  0 (536) 9737856 Dokun Ara