Karpuz Tente

Home Karpuz Tente

Karpuz Tente

Karpuz tente, adını şeklinden alan estetik bir tente şeklidir. Pencere ve kapılara uygulanan bu tenteler, kesilmiş bir karpuz parçasını andırırlar. Tentenin şeklini muhafaza etmek ve montajını sağlamak üzere kullanılan demirler de karpuz parçasının dilimlerine benzediğinden ismi tamamlar.

Dekoratif karpuz tente, işlevsel olarak da çoğu tente çeşidinden daha önemli avantajlar sunar. Özellikle girişlerde ve pencerelerde kullanılan bu tente türü, işyerine modern ve nostaljik görünümü aynı anda vermek gibi bir albeni sahibidir.

Tente renkleri isteğe bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Tente, elektrostatik boya ile renklendirildiğinden renk ile ilgili bir kısıtlama bulunmuyor.

Karpuz Tente Özellikleri Nelerdir?

Karpuz tente diğer tente çeşitlerine göre birçok üstünlüğe sahiptir. Bu tente şeklinin öneli özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • Estetik görünümlüdür.
 • Şekli sebebiyle yağmur ve kar birikimine müsait değildir.
 • Bombeli yapısı sebebiyle aşırı yağmur ve kar alan bölgelerde kullanıma uygundur.
 • Kumaş yapısı her türlü hava şartlarına uygundur. Uzun yıllar kullanılabilir.
 • Küçük alanlara uygulanabildiği gibi büyük alanlar için de kullanışlıdır.
 • Fiyatı ekonomiktir.
 • Montajı kolay, ihtiyaç halinde katlanması basittir.
 • Farklı alanlara uygulanabilir.

Tüm bu özelliklerinden istifade edebilmek elbette kaliteli malzeme ve üstün işçilik ile mümkün olacaktır. Karpuz tente İstanbul civarında ve başkentte bizim işimizdir. Sıralanan bu özelliklere ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Karpuz Tente Modelleri

Karpuz tente model açısından diğer tentelerden de önemli farklılıklar içerir. Tenteler, daha çok geometrik köşeli şekillerde kullanıldığından estetik açıdan genellikle insanları memnun etmemektedir. Hâlbuki karpuz tente modelleri köşeli geometrik şekillerle sınırlı değildir.

Modellerin herhangi bir ortak adlandırması bulunmuyor. Bunun en başta gelen sebebi, karpuz tente modelinin müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkarılmasıdır. Kullanılan kumaşın renk ve deseninin yanında tentenin yapılacağı alan ve arzu edilen görüntü modelin oluşumunda etkili oluyor.

Tentenin en boy oranı da görüntüyü etkileyen hususlar arasında bulunuyor. Bir kapının üzerinde, bir pencere üzerinde veya sıralı birden fazla pencerede bulunması, uzun bir vitrine yapılması veya bir çıkış üzerinde bir koridor oluşturacak şekilde dizayn etmemiz mümkündür. Siz ihtiyacınızı söyleyin ve uygulanacak alanı gösterin size farklı seçenekleri uygun şartlarda sunalım.

Karpuz tentelerin mekanik yapı açısından da iki farklı modeli söz konusudur. Pencerenizin üzerine, sadece yağmurlu havalarda veya tam tersine güneşin doğrudan işyerinize girdiği durumlarda kullanılmak üzere açılır kapanır bir model yapabileceğimiz gibi estetik görünümünden ve koruyucu özelliğinden her zaman istifade etmek için sabit modeli de tercih edebilirsiniz. Açılır kapanır modeller, bu işlem için güç gerektirmez, kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Basit mekanizması, arıza ihtimalini ortadan kaldırır.

İstediğiniz modeli siz seçin biz yapalım veya tecrübemize güvenin size en estetik, en sağlam ve en ekonomik modeli biz oluşturalım.

Karpuz Tente Fiyatları

Alınan bir malzemenin fiyatını, kullanım amacıyla karşılaştırmak gerektiğine inanıyoruz. Tenteler, genel olarak sizi veya mallarınızı tabiatın olumsuz etkilerinden korumak üzere kullanılan malzemelerdir. Karpuz tenteler ise bunu estetikle birleştirmenin en ekonomik yoludur. Karpuz tente fiyatları, diğer tente fiyatlarında olduğu gibi doğrudan alan ölçümüyle hesaplanamıyor. Karpuz tente uygulanacak alanın genişliği, sabit veya açılır kapanır tente tercihi, istenen modelin diğer özellikleri maliyeti etkilediğinden fiyat değişikliklerine sebep olmaktadır. Bu nedenle tüm olumsuz şartları dikkate alarak sizlere fiyat sunmayı tercih etmiyoruz. Ama firmamız, size piyasadaki emsallerinden daha kaliteli malzeme, daha nitelikli işçilik ve daha uygun fiyat garantisi veriyor. Üstelik her türlü ihtiyacınızda 7 gün 24 saat desteğinizde olmayı da vaat ediyoruz.

Hızlı İletişim

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 İş Günü Arasında Size Geri Döneceğiz.

  info@desabranda.com
  0(212) 520 1621

  0 (536) 9737856 Dokun Ara